#EesmärkmikSain ühe kihvti märkmiku omanikuks ja kuna see on minu jaoks olnud nii suur abimees siis loomulikult soovin ka Teiega jagada seda vinget märkmiku. 
Mina olen väga suur märkmikute kasutaja, eriti mulle meeldib unistusi/soove visualiseerida paberile.
 Eesmärkmik on kui päevik, mis on ülimalt personaalne ning aitab kiiretel hetkedel aega maha võtta ja lihtsalt olla iseendaga. Märkmikus on olemas lehed, kuhu saad kirja panna kõik oma eesmärgid ja unistused. Nii et saad iga kell lehe lahti võtta ja meenutada mille poole pürgida. 

"Unusta stress" 

Mõned lehed on mõeldud stressi maandamiseks. Leiad erinevaid mandalasid ja mosaiike, mis viivad mõtteid mujale ja mis on ka imehea teraapia. Minule tekitavad tihti stressi otsustamine ja mured, aga õnneks on märkmikus olemas lehed kus saab need probleemid ära lahendada. (ilma stressamiseta)
Nimelt kui ma ei oska otsustada, avan lehe ja hakkan lehel olevatele küsimustele vastama. Algselt kirjutan dilemma põhjuse ja määran ära 1st-5ni otsuse olulise. Täidan kõik väljad, küsimused, panen ka plussid ja miinused kirja, teen kokkuvõtte ning langetan otsuse. Tundub keeruline, aga tegelikult imelihtne ja aitab.

Üks leht on mõeldud puhtalt Sinu emotsioonidele, seal saad päevade kaupa märkida ära oma emotsiooni : kuri, kurb, stressis, rahulik, rõõmus, üliõnnelik. Huvitav on jälgida mis päeval mis emotsioon Sul oli, ja seda siis arutada endamisi, et millest see võis tuleneda jne. 


"SAAVUTA EESMÄRGID"

Märkmik on abiline eesmärkide saavutamisele. Märkmikusse saab kirja panna aasta eesmärgid, kuu eesmärgid ja ka kuupäevad. 
Väga huvitav leht on pealkirjaga "Kuhu kaob minu aeg?" , sinna saad lisada kõik oma ühepäeva tegevused ja kellaajad ja tegevuse olulisuse. Hiljem on hea vaadata, millele kulus Sinu väärtuslik aeg ja mida kõik veel oleks jõudnud. 
Eriti kasulik leht on "Arenguplaan", mis on jaotatud tervis/eraelu ja karjäär/oskused. Arenguplaanis saad kirja panna oma eesmärgi, eesmärgi põhjuse, saavutamise aja, kuidas seda saavutada, ja mis see mulle annab, kui selle eesmärgi saavutan. 


Eesmärkmikus on väga palju lehti elu planeerimiseks. Märkmikus on olemas rahaplaan, kus saad kirja panna ühe kuu tulud ja kulud, samuti on olemas rahakogumis plaan. 
Kui Sul on tulemas pidu ja organiseerid seda, siis on abiks just peoplaneerija tabel, kuhu saab kirja panna teema, eelarve, tähtsad kuupäevad, külalised, menüü, tegevused jpm. 
Samuti on märkmikus ka lehti toitumise ja trenni kohta. Saad märkida ära oma päevase menüü ja hiljem teha paremad valikud ja koostada 5-päevamenüü. 

Hetkel olen täitmas usinalt lehte "Vii oma mõte ellu". Kuna mul juba 5 kuud pidevalt üks sama mõte mõttes olnud, siis nüüd on aeg see mõte käsile võtta ja see teoks teha. Algselt panen kirja projekti enda, lisan eesmärgi ja sammud mis ma tegema pean. Samuti saan kirja panna ka tähtsad kuupäevad. Minu jaoks teeb unistuse ja mõtte kirja panemine selle teostamise lihtsamaks. Kas pole nii?
Eesmärkmik on tõeline abimees ja kellel tekkis vähegi huvi märkmiku vastu siis saab selle soetada SIIT. Parem SINA, alusta kohe ja ava esimene lehekülg.

 ❤

What's your opinion?

@Latest Instagrams