Fitbit Versa nutikell


Ligi kuu aega tagasi soetasin endale uue nutikella, minu endine kell oli Polar m200, kuid soovisin midagi stiilsemat ja "nutikamat". Olin uue nutikella otsingutel juba pikka aega ning lõpuks otsustasin Fitbit Versa kasuks. Te küsite miks? Tooksin Teile välja Fitbit Versa võlud ja valud.

Fitbit Versa

Nutikell, mis aitab järgida tervislikke eluviise. Kella abil saab jälgida igapäevast:
aktiivsust
 treeninguid,
läbitud vahemaad/samme/korruseid
 uneaktiivsust
põletatud kalorikulu

Välimus/disain

Miks ma Fitbit Versa nutikella armusin oli selle välimuse ja sisu pärast. Nutikell näeb väga stiilne välja ja see sobib nii trenni kui ka peole. Fitbit Versa on väga kerge, et seda kanda nii päeval kui öösel. Samuti on kell väga õhuke. Minu kellal on rose gold alumiiniumist korpus, mis teeb kella eriti naiselikuks.  Kellakuva saab kujundada igaks olukorraks sobivasse stiili. Kellakuvasid on päris mitu ja igaüks leiab endale sobiva.  Minu lemmik kellakuva on selline:Aksessuaarid

Fitbit Versat saab kanda omas stiilis ja vastavalt vajadusele. Valikus on erinevad rihmad ja toonid - klassikalised, nahast, kummist, metallist ja punutud tekstiilist. Versa kellarihmad on lihtsalt vahetatavad.

Äpid &Treeningrežiimid

Fitbit Versa kellal on palju erinevaid rakendusi ning neid saab veel juurde installida vastavalt oma soovile. Kellas on olemas äratuskell, Strava treeningute jälgimiseks, Accuweather tänu millele saab ilma jälgida. Lisaks saab kella muusikat alla laadida ja läbi Bluetooth klappide muusikat kuulata.
Samuti on kellas ka mitmeid treeningrežiime - jooksmine, rattasõit, kõndimine, ujumine, jooga jne. Lisaks on kella sees treeningud, mis õpetavad erinevaid harjutusi tegema.
Miinuseks võib välja tuua integreeritud GPS puudumine. Fitbit Versal on aga Connected GPS funktsioon mis tähendab, et kell võtab telefonilt  GPS- ühenduse.Aktiivsus & uni

Nagu eelnevalt üleval mainisin, siis kellas on kõik vajalik olemas aktiivse elustiili jälgimiseks. Fitbit Versal on interigeeritud pulsiandur, mis tähendab, et see jälgib südametööd 24/7. Kell kalkuleerib kaloriarvutuse, ja jälgib pulssi treeningul. Samuti jägib kell ka unekvaliteeti ning seda kõike saab jälgida Fitbit rakendusest.


Fitbit rakendus

Fitbit rakendus on tõeline abimees, kus saab jälgida erinevaid graafikuid, unekvaliteeti, treeninginfot, igapäevast aktiivsust. Rakendusse salvestub kogu aktiivsusinfo, samuti tuleb märkida, et rakendust on lihtne kasutada. Mis mulle enim meeldib on see, et kella ja rakenduse koostöö on väga hea. Info sünkroniseerimine toimub automaatselt ning see tähendab, et peale trenni võid kohe telefonist treeningu kohta infot vaadata.

Plussid & miinused

+ Kena disain, õhuke korpus
+ Erinevad treeningrežiimid
+Vahetatavad ekraanikuvad
+Terav ekraan
+ Lai rihmade valik
+ Teavituse saamine
+ Hinna-kvaliteedi suhe ( 197.00)
- Puudub intrigeeritud GPS
-  Aku kestvus (4 päeva)

Kokkuvõtvalt on kell ideaalne kaaslane. Samuti on kell oma omadust poolest päris hea hinnaga ning kindlasti suurepärane investeering. Loodan, et postitus andis hea ülevaate ning abiks neile, kes kella soetada soovivad.


What's your opinion?

@Latest Instagrams