Augustikuu lemmiktooted


Hei-hei! Ongi august läbi ja toon siin postituses välja augustikuu lemmiktooted. Augusti kuus oli minu suureks abiliseks GMT lõõgastav tursetevastane jalageel. Augustis olid väga intensiivsed tööpäevad ja just väsimuse vastu haarasin just selle toote. Jalageel sobib tursete vastu ning on niisutava toimega. Geelil on mõnusalt värske ja mündine lõhn. Tavaliselt kasutan kreemi hommikuti ja õhtuti või siis kui tunnen, et jalad on rasked. 


Järgmiseks imeliseks tooteks, mida ma Teile tutvustada tahan on Goldwell Kerasilk taastav kontsentraat lõhenenud juukseotstele. Kuna minu juuksed on suvel palju "kuuma" saanud, siis aitab toode juuksed taastada. Kontsentraat toidab kuivaks muutunud juukseotsi ja seob lõhenenud juukseotsad uuesti kokku. Mina soovitan toodet kõigile, kellel on stressis ja kahjustunud juuksed. Toodet tuleb kanda rätikukuivadesse juukseotstesse, 2-3 tilgast täiesti piisav. Minu uus lemmik särapuuder on kohe kindlasti Makeup Revolution London Goddess of love. Kindlasti ostis mind ära juba see imekena südamekujuline pakend. Toode ise on ka päris suur ja seda jätkub kohe kindlasti kauemaks. Särapuuder on roosaka kumaga ja annab nahale mõnusa sära. 
  Olen avastanud enda jaoks uued ja huvitavad maskid - kilemaskid. Avon Planet Spa vetikaekstraktiga puhastav kilemask on olnud üks super ost ja leid. Merevetikas sisaldab mineraale, mis muudab naha värskemaks ja siledamaks. Mask tuleb kanda paksukihina nahale ja lasta oodata umbes 20-minutit. Seejärel eemaldan õhukese kile näost ja lisan niisutavat kreemi. Nahk on värske ja puhas! 


MicaBeauty mineraalpuuder on minu suve lemmiktoode, sest tavaliselt ma suvel jumestuskreeme ei kasuta vaid haaran mineraalpuudri. Olen proovinud erinevaid mineraalpuudreid, kuid MicaBeauty puuder on kõikidest teistest puudritest parim valik. Miks mulle MicaBeauty mineraalpuuder meeldib? Puuder on õlivaba ning ravib nahka. Koostisosad on 100% looduslikud ning ei sisalda kemikaale. Pealekandes jätab väga kerge tunne ja laseb nahal hingata ega ummista poore. Samuti saab ka mineraalpuudri katvust valida. Pannes peale ühe kihi jääb nahk loomulik, kuid pannes 2-3 kihti jääb tulemus veatu. Samuti on tootevalikus 6 erinevat tooni ja soetada saab mineraalpuudrit Viru Keskuse esindusest. 

What's your opinion?

@Latest Instagrams