Turbliss bioaktiivne turbamask


Olen väga suur maskide fänn ja lõpuks sain ka proovida kurikuulsat Turblissi turbamaski.  Turbliss on esimene turbakosmeetikasari, mille vägi tuleb Eesti enda maapõuest.  Turbliss oli ka IBK 2018 üks toetajatest ning kõik osalejad said ka maski endale kingikotti.

Mis tootega on tegu? Puhas mikroniseeritud balneoloogiline turvas, mille koostisosadeks on erinevad happed, lipiidid ja mineraalid. Maskis olevad bioaktiivsed ühendid imenduvad sügavale nahka ja taastavad naha elastsuse. Mask ravib probleemset nahka, leevendab aknet ja psoriaasi. Samuti ergutab ja elustab nahka.

Kuidas maski kasutada? Esmalt tuleks nägu puhastada ja jätta nägu niiskeks. Seejärel kannan paksu kihi ühtlaselt nahale. Hoian maski tavaliselt peal kuskil 8-minutit, kuna minu nahk on pisut tundlik. Kui nahk on normaalne, võib ilusasti 10-minutit maski peal hoida. Kõige olulisem on hoida maski nahal niiskena. Kui tunnen, et mask hakkab kuivama, niisutan maski märgade sõrmedega. Kui aeg on täis, eemaldan maski voolava vee abil. Pärast maski on mu nahk pisut punetav ja kihelev. See on tingitud mikrovereringe kiirenemisest ja see on loomulik. Pärast maski on nahk puhas, pehme ja värske.

Miks ei tohi mask nahal ära kuivada? Kuivades muutuvad nahale mõjuvad ravitoimelised molekulid vett-tõrjuvaks ja ei reageeri enam nahaga. Kui valesti maski kasutada, võibki jääda tunne, et mask kuivatab nahka.


What's your opinion?

@Latest Instagrams