The Body Shop X Mango


Tänane postitus räägib The Body Shopi imearmsatest mango toodetest. The Body Shopil on väga palju erinevaid kinkekomplekte, mis on ka hinnaliselt ära lahtertatud. Kinkekomplekte leiab igale maitsele ja hinnale.
TBS on veel teisigi mõnusaid sarju - Polynesian Island Tiare, Argaania, Rainforest, Merevetikas, White Musk ja palju teisi.

Minu kinkekomplekt sisaldab kolme mango toodet - 60ml dušigeeli, 50ml kehavõid ning 30ml kätekreemi. Mulle väga meeldivad need MINI tooted, neid saab mõnusalt kaasas kanda ja ei võta kotis palju ruumi.

Mulle väga meeldib mango sari, mis on väga magus ja pisut ka eksootilise lõhnaga. Mango pesugeel on natuke hapuma lõhnaga kui käte- ja kehakreem. Pesugeel niisutab ning jätab naha siidpehmeks ja hästi lõhnavaks. Mango kehavõi sobib kuivale nahale, tagab 24-tunnise niisutuse. Kehavõi imendub mängleva kergusega ja jätab keha mõnusalt pehmeks.Kehavõi sisaldab mandliõli, mango kivi õli ja kakaoõli. Üks tore fakt ka - 400ml kehavõi sisaldab 20 mangot.  
Ning viimaseks Mango kätekreem - minu vaieldamatu lemmik. Mulle meeldib kätekreemi pakend, mis on väga lihtne ja armas. Lisaks nagu ka teistel mango toodetel, on ka kätekreemil lummavalt hea lõhn. Mulle meeldib, et konsistents ei ole väga paks vaid mõnusalt geeljas mida on palju lihtsam kasutada. Samuti kreem imendub kohe ja käed jäävad pehmeks. 

Selle imearmsa komplekti hind on 18€. Tasub tutvuda ja proovida ka teisi The Body Shopi tooteid, sest need on lihtsalt suurepärased.What's your opinion?

@Latest Instagrams