Berrichi - Sinu ilu saladusTänases postituses räägin lähemalt uuest komeetikasarjast - BERRICHI ning sarja kolmest imelisest tootest. Sain Berrichi kosmeetikasarjast teada läbi oma tuttava, kes viis kokku mind BERRICHI loojaga, Beritiga - sealt edasi käib meil hea koostöö ning tasub kindlasti silmad ja kõrvad lahti hoida.

Paljudel kosmeetikasarjadel pole oma nimelugu räägitud kuid BERRICHI jagab oma lugu: 
"BERRICHI looduskosmeetika looja Beriti mõte koduses köögis ise kreeme kokku segada on kolm aastat hiljem vormunud teaduspõhiseks kosmeetikatoodete sarjaks. Berr on olnud lapsest saati Beriti hüüdnimi. Pannes nendesse kreemidesse kogu oma energia ja hinge, ehk chi, ongi sündinud bränd nimega BERRICHI."

BERRICHI sarjast leiab kolm toodet: päevakreem, öökreem ning kreem meestele. 
Kreemides on ainult looduslikud koostisosad. Peamised komponendid on punavetikatest saadud astaksantiit ja furtsellaraan. 


BERRICHI DAY (päevakreem) 
Päevakreem kaitseb ja hoolitseb näonaha eest. Vetikatest saadud ained võitlevad naha vananemisega. Kreemidel on juures väga-väga kerge vetika lõhn, mis on hoopis mõnus kui häiriv. Kreem on tõesti väga niisutav ja muudab naha väga siledaks ning pehmeks. Mulle meeldib, et kreem kaitseb ka UV-kiirguse ja väliste stressorite eest. Kreem sobib ka meigi aluskreemiks ning see on super. Meik jääb palju loomulikum. Ei saa ka mainimata jätta, et kreem imendub väga kiiresti ja jätab väga kerge tunde näole.

BERRICHI NIGHT (öökreem)
Öökreem hoolitseb naha eest ajal, mil magame. Komponent retinool kiirendab uute naharakkude teket, muudab näonaha pringimaks. Kreem imendub hästi ja toidab nahka sügavuti. Samuti muudab naha elastsemaks ja säilitab ideaalse niiskustaseme. Naha struktuuri aitab parandada cacay õli. 

BERRICHI FOR MEN (kreem meestele)
Kreemi võib kasutada nii päevaks kui ka õhtuks. Kreem sobib pealekandmiseks pärast raseerimist, mis rahustab, parandab naha struktuuri ning niisutab. Samuti ka kaitseb kreem UV-kiirguse ja väliste stressorite eest. Ka Sander kasutab BERRICHI meeste kreemi ja tema on väga rahul.

BERRICHI tooted sobivad ideaalselt jõulukingiks emale, sõbrannale või sõbrale. Vaata ka nende kodulehele SIIN kus saad rohkem tutvuda nende toodetega.

Terve detsembrikuu haldan mina BERRICHI Instagrami kontot, nii et mine jägi @berrichiestonia.What's your opinion?

@Latest Instagrams