Holika Holika pood Tartus!


Mõni päev tagasi käisin Tartus uues Holika Holika poes mis asub aadressil Turu 34. Poodi astudes võttis mind vastu armas Nikol, kes teab Holika Holika toodetest kõike. Pood on väga uhke ja mõnusa atmosfääriga. Veetsin poes mõnusalt aega ja uudistasin uusi tooteid.  


Holika Holika on korea kosmeetikabränd, kõik tooted on suurepärase kvaliteediga ja keskkonnasõbralikud.  Brändil on väga ainulaadne pakendikujundus ning ka pood kirkas erinevatest värvidest. Poest leiab erinevaid näohooldus tooteid, kosmeetikat, juuksehooldus tooteid, maske ning kehahooldus tooteid. Mina sain näiteks Holika Holika brändist teada läbi nende maskide, mis tõesti on väga-väga head. 


Toodete hinnad on väga magusad ja hetkel on veel e-poes kuni -50%, seega eriti head hinnad!
Näohooldusest minu lemmikuks osutus kooriv näogeel mis nägi välja nagu muna - väga geniaalne pakend. Maskidest on minu lemmikud sarjast "Pure Essence Mask Sheet", need on riidest näomaskid ja maske on igale "maitsele". 


 Samuti leidub ka erinavat kosmeetikat. Lai valik küünelakke ja vingete toonidega huulepulgad on need, mis teevad poe eriti värviliseks. Eriti head pidid kulmupliiatsid olema. Ja loomulikult kurikuulsad Dodo Cat BB-kreemid - võitsid mu südame!





Minuga koju kaasa tulid väga vinged tooted, millest Teile kindlasti varsti lähemalt uues postituses räägin. Seniks olge paid ja külastage Holika Holika e-poodi ning ka Tartu poodi. 

What's your opinion?

@Latest Instagrams