Essence autumn/winter


Umbes nädal tagasi sain armsa paki Essence tiimilt, kes saatsid mulle uue Essence sügis-talvise kollektsiooni. Oii kui raske oli valida mida ma proovida tahaksin. Kollektsiooni põhiline märksõna on "metallic". Kollektsioonis on väga palju huvitavaid tooteid ja kõik tooted peaksid olema juba poodides. 


Alustame huuletoodetest (vasakust-paremale). Ultra last instant colour huulepulk, toonis 07 undress my lips. Huulepulkade sarjas on kõik väga mõnusad toonid ja 100% sobivad sügisesse. Huulepulk on kreemjas ja kauapüsiv. Mulle meeldib, et huulepulk ei kuivata huuli ja on tõesti väga ilusa tooniga. Hind: 2,59€
Metal shock lip paint on üks väga laheda ja wow-efektiga huulekreem. Sarjas on väga erksad ja vinged toonid - tumesinine, lilla, erkroosa ja hall. Mina sain katsetamiseks huulekreemi toonis 02 hemlock. Ekstreemselt lilla. Mulle meedis, et huultel jäi värv väga kerge ja tulemus jääb velvetiselt matt. Hind: 3,79€.
Viimaseks huuletooteks on Vibrant shock lip paint. Minu lemmik, agh kuidas mulle see toon ja tulemus meeldib. Toon on väga intensiivne ja kuivab huultel matiks. Samuti väga kerge ja mõnus sügisetoon. Minu lemmikuks tooniks osutus 01 voyeur. Hind: 3,79€.


Järgmised tooted on väga põnevad.. Metal shock küünepuudrid, toonides 01 mirror, mirror on the nail ja 04 a touch of vintage. Minu jaoks väga uued tooted ja ma räägin lühidalt kuidas neid täpselt kasutada. Küünepuuder tuleb lisada küüntele kui aluslakk on veel piisavalt märg ning puuder jääb laki külge. Laki küüned omakorda üle spetsiaalse Metal shock kinnitava pealislakiga. Päris vinge tulemus jääb kui kasutada tumedat aluslakki. Väärt proovimist. Küünepuudrid on väga hea hinnaga 3,39€.


Mind eriti köitis see imeilus Mosaic põsepuna. Põsepunasse kuuluvad kolm omavahel sobivat tooni, mis segunevad pealekandmisel ja loovad kauni tooni. Põsepuna sobib igale nahatoonile. Hind 3,39€. Prismatic hololighter stick on samuti üks väga hea toode. Higlighter-pulk on kreemjas ning väga lihtne on hajutada. Toode on hea pigmendiga ning püsib väga hästi peal. Hind 3,99€.
Essencil on väga head ripsmetuššid ja ka seekord oli üks pakikeses. Instant volume boost ripsmetušš. Tušš on veekindel ja annab ripsmetele megavolüümi.  Hind 3,39€


Loodan, et saite mõnusa ülevaate ja kindlasti käige ka ise Essence sügis-talv kollektsiooniga tutvumas. Olge armas! :)

What's your opinion?

@Latest Instagrams