My favorite NYX lipsticks


Hei Hei! Olen lõpuks tagasi ja toon Teieni eriti suvise postituse. Jagan Teiega oma lemmikuid NYX huulepulki/värve. Minu meigisahtlist leiab palju NYX tooteid ja seda mitmetel põhujustel - tooted on kauapüsivad ning tugeva pigmendiga.

Minu kõige lemmikumad on Soft Matte Lip Cream huulevärvid. Kõikidel huulevärvidel on lahedad pealinnade nimed - Amsterdam, Berlin, Milan, Morocco, Havana jne. Huulevärvid on kreemjas tekstuuriga ja lõhnavad oivaliselt. Neid on kerge peale kanda ja jätavad mati viimistluse.
Minul on sarjast 3 huulevärvi.
Copenhagen, mis on lillakas-punane. Abu Dhabi, mis on üks mu lemmikuid NYX huulevärve. Ta on mõnus nude ja imeilus. Transylvania, mis on Soft Matte Lip Cream huulevärvidest kõige tumedam toon. Tume tume lilla.


Edasi Velvet Matte Lipstick matt huulepulk. Toonide valik on väga erk ja kõik huulepulgad on keeratavas pakendis. Minu lemmikuks osutus Violet Voltage, mis on erk lilla. 
Minu teine huulepulk on sarjast Matte Lipstick. Sarjas on 45 väga huvitavat tooni. Huulepulgad on matid nagu ka nimi ütleb. Kõige rohkem mulle meeldib matt huulepulkade juures see, et nad ei kuivata huuli vaid just niisutavad. Minul on huulepulk Ultra Dare, mis on hall-sinine.


Ning siit tulevad viimased huulepulgad. High Voltage, mis praegu on uue nime ja pakendiga Turnt Up! Huulepulk on kerge ja  kreemjas. Huultele jääb ta mõnusa läikega. Toon sobib imeliselt suveks.
Viimaseks huulevärviks on Lip Lingerie Liquid Lipstick huulevärv. See huulevärv on tumedamaid toone minu huulepulkade kollektsioonis. Lisaks on ka see huulevärv nagu ka paljud kreemjas tekstuuriga ja väga-väga tugeva pigmendiga. Mulle meeldib, et huultel jääb toode väga matt ning sarjas on 12 väga huvitavat nude tooni.


What's your opinion?

@Latest Instagrams