Rich Gone Broke


Üks Prantsuse kuumimaid kellabrände on jõudnud Eestisse-Rich Gone Broke. Mul on hea meel, et ka mina sain ühe kella endale valida. Tuleb tunnistada, et valida polnud kerge, sest valikus oli nii palju imeilusaid käekellasid, täpsemalt 255 erinevat kombinatsiooni.

Miks on RGB kellad erilised? RGB kellad on inspireeritud erinevatest ajastutest. Valikus on minimalistlikke tänapäevaseid disaine kui ka lähiajaloost inspireeritud digitaalseid kellasid. Kõige toredam nende kellade puhul on see, et alguses valid endale sobiva kellamudeli ja rihma ning hiljem saad oma kollektsiooni täiendada lugematute rihmadega, mida saab kombineerida vastavalt  riitusele ja tujule.

Rihmad on tekstiilist, tänu sellele on rihmasid lihtne vahetada ning rihmade hind on 7.5€. Käekellad ise jäävad vahemikku 49 eurost kuni 69 euroni.
Mulle meeldib kellade puhul just see, et pole kinnitust vaid saab ise siduda sõlmekese peale, mis annab laheda efekti.

Juba varsti tuleb outfiti postitus, kus ka minu imeilus kell on esindatud!


I will introduce you to this new French watch brand that just landed in Estonia - Rich Gone Broke. I'm glad that I also got to choose one of the RGB watches. There's over 255 different combinations.

Why is the RGB watches so special? RGB watches are inspired by different eras. From selection you can choose minimal modern design or something from recent history inspired digitalised watches. The best part of these watches is that at the beggining you choose the right suitable watch and watc strap. After that you can grow collection of watch straps which can be combined to the rites and mood.

Straps are carpet and the straps are very easy to change. You can buy different straps for only 7.5 euros. Watches themselves range from 49 euros to 69 euros.


Use the code "HELERIN15" on https://www.kaekellad.ee/ to get 15% off. Kui ka Sina tahad endale RGB käekella, siis jagan sulle sooduskoodi millega saad e-poes  -15% soodsamalt. Kasuta https://www.kaekellad.ee/ e-poes koodi "HELERIN15" ning RGB kellad on sulle palju soodsamad! 

What's your opinion?

@Latest Instagrams