Kivvi - art of nature


Mõned päevad enne Ilumessi sain toreda kirja, kus Kivvi Natural Cosmetics nimeline bränd ootas
mind enda boksi nende toodetega tutvuma ning mind ootas ka väike goodie bag. Nüüd lõpuks saan Teile rääkida nendest kahest tootest, mis minu goodie bagis oli.
Kivvi Natural kosmeetika on mulle väga uus ja varem pole ma nende tooteid kusagil näinud ega proovinud. Kivvi Natural kosmeetika tuleb Lätist ning kõik nende tooted on valmistatud erinevatest marjadest (mustikad, vaarikad, jõhvikad, pohlad, arooniad) ning sisaldavad kiivi seemne õli ja vitamiine.
Kivvi tooted on kõik väga huvitavad ja samuti ka nimed - puhastav marjakokteil, kehamarmelaad jne.
Ecocerti sertifikaadiga, alkoholivaba, sobivad veganitele ja ei ole testitud loomadel.
"Meie tooted on valmistatud rohkem kui vaid kätega - me paneme kogu protsessi ka oma südamed"


Esimene armas toode on päeva-ja öökreem. Mulle kohutavalt meeldivad erinevad looduslikud kreemid,
 need sobivad mu nahale väga hästi ja teevad naha pehmeks. Kivvi päeva- ja öökreemis on kase ning mustika ekstrakte, mis annavad väga mõnuse lõhna. Lisaks sisaldab kreem veel teisi taimeekstrakte ning A,- C- ja E-vitamiine, mis niisutavad nahka ja annavad sära. Kreem sobib rasusele, probleemsele ja normaalsele nahale. Mulle meeldib, et kreem imendub kiiresti ja teeb naha väga pehmeks. Kreem asendab ka primerit kuna ta vähendab poore ning reguleerib rasueritust, mis on pluss. Näokreem on väikeses mõnusas pakendis ja ei võta meigikotis palju ruumi. Ja loomulikult ei saa kõrvale vaadata toodete pakendidest - kutsuv disain ja väga looduslähedane. 


 Ning teiseks tooteks sain niisutava ihupiima. Kivvi ihupiim sisaldab eeterlikke õlisid ja ekstrakte, mis niisutavad nahka sügavuti. Eriti hea on ihupiima juures see, et toode kaitseb ja parandab nahka. Minu jaoks oli üllatus kui lugesin, et ihupiim toetab naharakkude taasteket ja parandab naha verevarustust. 

Soovitan looduskosmeetika fännidel kindlasti Kivvi imelisi tooteid :)

What's your opinion?

@Latest Instagrams