Tony&Guy haircare


Teen otsa lahti ja hakkan Teie ette tooma IBK saadud koti sisu. Minu uued lemmikud juuksehooldustooted Teie ees - Tony&Guy palsam, šampoon ja juuksesprei.


Otseloomulikult oli mu uudishimu nii suur, et ma proovisin juba tooteid samal õhtul millal paki saime. Tony&Guy bränd on minu jaoks uus ja ma ei osanud midagi neist loota- ei head ega halba. 
Pehmust andev šampoon puhastab otseloomulikult ja taastab pehmuse ja sära. Mulle väga meeldis šampooni lõhn ning juustesse masseerides läks väga kiiresti vahtu, mis tavaliselt teiste šampoonide puhul ei toimi. Jäin šampooniga ülimalt rahule, tegi juuksed hästi puhtaks ja täitis oma ülesanded. 
Pehmust andev palsam toidab ja tugevdab juukseid. Palsam tõesti tegi juuksed mega pehmeks ja super hästi töötab koos šampooniga. Ka palsamil oli mõnus lõhn. 

 Ning viimaseks tooteks on tekstuuri ja kohevust andev juuksesprei meresoolaga. See on minu jaoks midagi täiesti uut. Sprei on mõeldud loomulike lokkide ja tekstuuri esile toomiseks. Toodet tohib pihustada nii niisketele kui ka kuivadele juustele. Sprei on väga värske lõhnaga ja annab tõesti väga kerge ja loomuliku ilme juustele. 

Ja ongi kõik! Mina igatahes olen väga rahul Tony&Guy toodetega ning tooted on väga kutsuva välimusega. 

Kas Teie olete proovinud Tony&Guy tooteid?
What's your opinion?

@Latest Instagrams