Essence spring/summer 2017


Taaskord toon Teieni Essence tooted. Mulle saadeti uued Essence 2017 kevad/suve tooted, mida sooviksin Teile tutvustada. Postitus tuleb väga pikk, seega alustame! :)


Uus küünelaki sari Glow & Care luminous. Mina sain küünelakid toonis -"02 go for glow, mis on  roosakas toonis, seevastu 06 berry caring, on tumedam ja lillakam toon. Mulle väga meeldib küünelakk 02 go for glow, see on väga mõnusa kumaga ja nude. Küünelakid tugevdavad ja kaitsevad küüsi. Lakid annavad mõnusa läike ja sädeleva kuma. Lisaks on küünelakkides kuku õli, mis on kasulik küüntele. Hind: 1.99€


Liigume edasi ripsmetuššidega. Mulle väga meeldivad Essence ripsmetuššid ja neid sain ma seekord 2tk. Volume stylist 18h curl & hold ripsmetušš. Otseloomulikult tušš on musta värv, tekstuur on pisut kreemine ning vahaline. Ei jäta ripsmeid tükki, koolutavad ja annavad seda õiget volüümi väga hästi. Hari on päris jäme ja jääb suuri tükke külge, kuigi ripsmed tükki ei lähe. Üldiselt väga hea. Hind: 3,39€
Volume stylist 18h lash extension ripsmetušš osutus minu lemmikuks. Hari on väga huvitav-teemandikujuline, mis sisaldab pikendavaid kiudusid. Kiud teevad ripsmed pikaks jal loomulikult tihedaks. Samamoodi ei jäta ripsmeid tükki, ega pudene. 
Hind: 3.39€


Luminous matt päikesepuuder. Oi kui ilus! Mul on toonis 01 sunshine, mis on mõeldud heledale nahale. Puuder on matt ning siidjalt sätendav. Nahal jääb ta väga loomulik.
Hind: 3.39€ 
Essence on välja tulnud ka oma uute huuleläigete sarjaga - Shine shine shine huuleläiked. Sarjas on lai valik toone igale maitsele. Mina sain toonid 12 runway, your way (lilla) ja 13 red carpet starlet. Huuleläiked annavad huultele mõnusa "wet" efekti ja läike. Läige püsib väga kaua peal ja huuleläigete lõhn on imeline.
Hind: 2,19€Järgmiseks toon Teieni täiesti multifunktsionaalse paleti silmadele ja näole. Minul on toonis 01 glow for it. Nagu näha on kõik toonid väga erksad ja kevadised. Paletis on toone nii silmameigi tegemiseks, kaunis põsepuna toon ja ka highlighter. Väga kompaktne ja lihtne. Pakend on ka väike, mida on hea siis kotis kaasas kanda. Pruun, tumeroosa ja kuldne toon väga pigmenteeritud, teised pigem pehmemad ja vajavad rohkem peale kandmist. 
Hind: 4,49€

Essence on toonud lettidele täiesti uue ja vinge toote. My must haves palett. See on väga vinge, et saab ise disainida ja kokku sobitada oma lemmikud lauvärvitoonid. Toone on väga-väga palju. Toorikusse mahub 4 tooni. Mina valisin endale toonid 05 cotton candy, 06 rasperry frosting, 07 mauvie-time! ja 08 peach-party. Oi kui ilusad värvid! Matid toonid on rohkem pigmentsed kui sädelevad.
Tühi toorik maksab 1,69€, ning iga toon 20-toonisest valikust 1,69€.


I ❤ colour primer. Mulle väga meeldib see toode. Muudab lauvärvi toonid intensiivsemaks ja kauakestvaks. Primer on naha värvi ja lõhnatu. Tekstuur on kreemjas ja väga mõnus on peale kanda.
Ning viimaseks on Camouflage full coverage konsiiler. Ma olen totally in love! Konsiiler on kauapüsiv, pigmenteeritud ja katab väga hästi iluvead ja tumedad silmaalused. Lisaks jätab ta väga loomuliku ilme. 


Üks tore uudis veel! Essence tähistab oma 15. sünnipäeva ning kutsub kõiki fänne tähistama. Essence fännid üle maailma saavad oma lühikese fotoõnnitluse postitada rahvusvahelisele leheküljele SIIN


What's your opinion?

@Latest Instagrams