Make-Up Studio Eesti


Täna käisin Make-Up Stuudios meigikoolitusel. Kohal olid veel kaks ilublogijat - Lauriina, keda tean juba lapsest saadik ja Riin. 
Make-Up Stuudio asub Tallinnas Uus-Tatari tänaval. Esimene mulje kui sisse astusin oli WOW. Kõik oli nii uhke ja põnev. Mulle väga meeldis see stiil ja tekitas nii hubase õhkkonna. Meid juhendas ja õpetas imearmas Elery Artus. 

Käisime siis meigikoolitusel, kus täiendasime end ja õppisime nii mõndagi juurde kuidas endale suurepärane naiselik meik teha. See oli mega fun! Meid juhendas imearmas Elery Artus. 
Rääkisime kuidas teha head meigipõhja, käisime üle kulmud, kontuurimise (mis oli üks mu lemmikutest teemadest) ning kõige huvitavam oli muidugi silmalooki tegemine. See katsetamine oli lihtsalt nii lahe, ja sai toonidega mängida. Tutvusime ka Make-Up Studio toodetega ja silma jäi nii mõnigi toode. Kiidan väga tooteid! 
Meigikoolituse lõpus saime ka sertifikaadi, jee! :)Saime ka kaasa väikese pakikese kus sees oli väga huvitavad tooted, sellest ja paljust muust teen juttu varsti! 

What's your opinion?

  1. Viimane pilt on kohe eriti ilus! :) Ning tõesti oli hea koolitus.

    VastaKustuta

@Latest Instagrams