February favorites


Minu veebruari lemmikud. Esimeseks lemmikuks on Rimmel Lasting Finish jumestuskreem. Rimmel on minu lemmik bränd olnud juba väga pikka aega ja eriti mulle meeldivad nende jumestuskreemid. Lasting Finish jumestukreem on kerge tekstuuriga ning püsib hästi peal. Katab päris hästi.
Jätkame Rimmeliga. Rimmel Wake Me Up peitekreem. Ütleme nii, et see on seni olnud parim peitekreem mida olen kasutanud. Katab väga hästi on väga kerge ning eriti need tumedad silmaalused. Ja tõesti, äratab ka!
James Bond 007 for Women II. Sain parfüümi kingituseks emalt. James Bond 007 For Woman naisteparfüümist jätkab eelmise parfüümi lõhnalugu kehastades müstilist Bondi naist ja tema sarmikust ja seiklusjanu. Parfüümi pakend on väga kaunis ning lõhn ise on mõnusalt magus, kohati puuviljane ning kevadine.
Ning viimaseks Revolution Brush Pro Eyeshadow. Lauvärvipintsel on väga pehmete harjastega ja mugav kasutada. 


Minge piiluge ka minu Instagrami, sest seal käib hetkel loosimine. @helerinmolder 

February favorites. Rimmel Lasting Finish foundation. Rimmel has been my favorite brand a very long time and especially i like foundations. Lasting Finish foundation has a light texture and covers very well. 
Let's continue with Rimmel. Rimmel Wake Me Up concealer is the best of the best. It covers perfectly. Texture is very light and covers dark circles under eyes.
James Bond 007 for Women II. Perfume smells very good. It's sweet and fruity.
Revolution Brush Pro Eyeshadow. Brush is very soft and easy to use.

What's your opinion?

@Latest Instagrams