Carbon Coco Eesti


Mulle saadeti väga-väga huvitav toode - Carbon Coco. Pani tootest ka pildi oma snapchatti ning sain kohe tagasisidet ja peamine küsimus oli - kas see tõepoolest aitab? Täna räägin Teile lähemalt millega on tegu ja kas see siis teeb seda mida lubab. 

Carbon Coco on 100% looduslik hammaste valgendaja. Musta värvi imepulber on pärit Austraaliast, mis valgendab hambaid, hoolitseb suuhügieeni eest ning poleerib ja ning tugevdab. Carbon Coco koostisosad: kookospähkli koorest toodetud aktiivsüsi, betoniitsavi ja sidrunmürt. Veidi naljakas on mõelda, et selline must pulber valgendab meie hambaid. Pulbril pole ei lõhna ega maitset mis meeldib mulle väga. Hambaid harjates soovitan suu kinni pesta, sest mustad pritsmed võivad sattuda igale poole. Minu esimene kasutamine tõi pärast hambapesu naeratuse näole, sest juba siis nägin, et hambad on palju säravamad ja valgemad.
Carbon Cocot võib kasutada nii hommikul kui ka õhtul. Ühe purgi hinnaks on 35.00€ ja seda jätkub pooleks aastaks. 

Kuidas toodet kasutada? Kasta kergelt märg hambahari musta pulbri sisse, üleliigne raputa tagasi. Harja hambaid kuskil 2 minutit, ning loputa suu puhtaks. Seejärel pese umbes 15 sekundit hambaid oma tavalise hambapastaga, see eemaldab liigse musta pulbri hammastelt. Õhtul pole see nii oluline kuna Carbon Coco on looduslik siis ei tee ta midagi halba Sinu hammastega. 

Mina olen juba 2 nädalat seda kasutanud ja tulemusi on tõepoolest näha, hambad on kordadest valgemad ja luban, et see toimib! Olen 101% tootega rahul ja soovitan seda ka Teile! Vaadake ka Carbon Coco Eesti kodulehte ning kindlasti andke teada oma kasutamiskogemusest Facebookis või Instagramis kasutades #carboncocoest
What's your opinion?

@Latest Instagrams