January favourites


Ja juba jaanuar läbi! Toon Teieni oma kuu lemmikud. Otsustasin, et hakkan igakuu oma lemmikuid teiega jagama, seega on mida oodata!
Esimeseks lemmikuks on Essence Forbidden Volume ripsmetušš. Kauakestev ega jäta ripsmeid tükki. Hari kammib iga ripsme ükshaaval ning teeb ripsmed pikemaks. Üldseüldse on mulle viimasel ajal hakanud Essence tooted meeldima.
Öölooma magamismask. Minul on imearmas rebase magamismask. Mulle meeldivad kõik Öölooma disainid, kõik on väga armsad ja sobivad absoluutselt igale vanusele. Muidugi on ka sellega väga hea uinuda ja magada. Maskid on väga pehmed ja mõnusalt vildised.
Avon Cherish parfüüm. Mulle meeldib väga selle kirsine magus lõhn - meenutab suve. Parfüüm jääb kauemaks peale ning alati on seda magusust tunda. Selle pakend on ka väga roosane ja armas.
Ning viimaseks lemmikuks kujunes Säde ajakirja Anneli Akinde joonistatud postkaart. Postkaart tuli Säde ajakirjaga kaasa ja god, see on imeline. See püüab pilke mu kapil. Säde ise on moeajakiri - tegelikult leiab sealt põhimõtteliselt kõike.
Need olid minu jaanuari kuu lemmikud! Ilusat veebruari alguast! :)
What's your opinion?

@Latest Instagrams