Loverte wishlistMinu üks lemmikumaid e-poode on Loverte.com. Lovertes on väga suur valik kosmeetikat, parfüüme ja ehteid. Lisaks on ka seal väga head pakkumised. Täna räägin mis tooted kuuluvad minu soovikorvi, mida tahaksin endale väga soetada.

Esimeseks soovikorvi tooteks on E.L.F Blush Palette . Mul on siiralt hea meele, et E.L.F tooteid saab nüüd soetada Loverte e-poest. E.L.F tooted on väga soodsad ja nende kvaliteet on väga hea. Põsepuna paletis on neli tooni, suhteliselt heledad toonid. Tahan kindlasti selle paleti endale soetada.
Institut Karite Paris Rose Mademoiselle shea hand cream . Vaadake vaid seda pakendit- kui armas. Mul on kõik kätekreemid pärit Avonist ja oleks aeg proovida ka teisi kätekreeme. Ning arvan, et see kätekreem on sobilik.
Sleek Makeup Colour Corrector palette . Olen väga palju kuulnud sellest tootest kiidusõnu ning oleks ka endal aeg see soetada. Lisaks on põnev katsetada. Igal värvil on oma kindel ülesanne.
Sleek Makeup Solstice Highlighting palette. Highlighteritest pole kunagi küllalt. Paletis on kaks "küpsetatud" puudrit, üks kreemjas highlighter ja üks sära andev puuder. Samuti väga huvitav toode. Ja loomulikult pakend - väga glamuurne.
E.L.F Blush brush. Pintsleid on alati vaja. Ja kuna mul polegi korralikku põsepuna pintslit siis just E.L.Fi pintsli ma soetaksin.
Institut Karite Paris Oh La La seebid. No vaadake kui armsad makroonseebid. Institut Karite Paris teeb väga lahedaid tooteid ja kõik pakendid on armsad. Sobib ideaalselt kingituseks.
Makeup Revolution I Love Makeup blusher.  Taas üks highlighter ja põsepuna. Väga kompaktne ja armas.
Thebalm Meet Matte huulepulgad.  Super leid! Komplektis on 6 huulepulka ja hind on väga odav. 

Selline oli minu Loverte e-poe soovikorv. What's your opinion?

@Latest Instagrams