Buduaar BODY 2017


 Head uut aastat! Uue aasta tulekuga peame välja vahetama oma vanad kalendrid ja märkmikud. Teadsin, et kui aasta 2017 tuleb siis võtan kasutusse Buduaari elustiilimärkmiku. Mõeldud, tehtud! Pean tunnistama, et jäin oma ostuga veidi hiljaks, sest olin jõulud haiged ja kuidagi ei jõudnud linna ostlema. Kuid just paar päeva tagasi jalutasin Selveris ja jäi mulle silma Buduaari märkmik, ma olin üllatunud, et ka Selveris neid müüakse. Otseloomulikult tegin ma selle ostu. 
Buduaari elustiilimärkmik ei ole tavaline kalendermärkmik, see on midagi palju põnevamat. Buduaar BODY on väga multifunktsionaalne märkmik, mis on valminud koostöös toitumiseksperdi, finantsnõustaja ja eratreeneriga. Märkmik aitab hoida ja saavutada supervormi, aitab tervislikumalt toituda ja aitab hoida rahaasjad korras. Märkmikuid on kahes variandis - värviline ja kuke pildiga. Loomulikult valisin ma kuke pildiga, sest see on nii-nii armas ja hetkel on ju kuke aasta. 

Märkmikus on 224 lehte, mis sisaldab:
2017-2018 kalendrit
2017. aastaplaan, kuhu saab kirja panna sünnipäevad ja tähtsamad sündmused.
Tunniplaan, muidugi iga õpilasele/tudengile vaja.
Menstruatsioonikalender, mis annab hea ülevaate tsükli regulaarsusest.
Kuuplaan, mille leiab iga kuu algusest. Kuuplaani saab kirja panna ülevaatliku info, mida on mõnus jälgida. Lisaks on kuuplaani all eesmärgid mida tahad see kuu saavutada. Kui eesmärk täidetud saab sinna taha teha linnukese. 
Shopping wishlist, kuhu saad kirja panna oma ostud mida soovid teha. 
Rahaplaan, aitab hästi silma peal hoida kulutustel ja sissetulekutel. Rahaplaan on jaotatud kaheks: punased kulud ja sinised kulud. Punaste kulude alla saab märkida palju sul läheb kuus toidule, koolile, kodule, transpordile. Siniste kulude alla saab aga märkida palju sul läheb raha hobidele, spordile, meelelahutusele (kino, teater), iluteenustele. Lõppkokkuvõttes saad sa arvutada palju vaba raha peaks sul jääma kuu lõpus alles. (sissetulekud-punased kulud-sinised kulud)
Kaalukalender, mille leiab iga kuu lõpust. Kaalukalendrisse saab kirja panna oma mõõdud, kaalu, päevased tarbitud kalorid ja ka kulutatud kalorid. 
Nädalaplaan, kuhu saab oma igapäevased üritused ja tunniplaani kirja panna. Lisaks on igapäeva juures body-lisa, kuhu saab märkida ära oma päevase toidu ja treeningu, kaalu, tarbitud kalorid, liikumise ning veekoguse. Mis on eritit tore - märgi mis tuju sul see päev oli. 

Veel leiab märkmiku tagant ainevahetuse energiakulu, tervisliku vööümbermõõdu ja kehamassi indeksi arvutamise juhendid. Toiduainete kalorsuse tabelid ning erinevate trennidega kuluvate kalorite tabelid. 


Buduaar BODY märkmik on väga praktiline!

What's your opinion?

@Latest Instagrams