Boost Yourself


Lõpuks otsustasin ära proovida Boost Yourself segud. Esimeseks seguks tellisin Detox supertoidu segu. Detox segu koostis: nisuorase pulber, odraorase pulber, klorella pulber, spirulina pulber ja camu-camu marja pulber. Kõik hea ühes segus! Detox segu parandab ainevahetust, puhastab keha ja aitab kaalu alandada. Lisaks varustab segu keha vajalike vitamiinide ja mineraalidega. Lisaks kavatsen ma varsti teha korralikult 3 - päevast detox smuutikuuri. Ma alustasin sellega ja kahjuks ma valisin väga halvad päevad millal seda teha ning pidin pooleli jätma.  Aga mis on 3 - päevane detox smuutikuur. Iga toidukorra asendab roheline Detox- smuuti. Puhastuskuur annab värske enesetunde, puhastab organismi ja aitab kaalu langetada. Kaasa saab ka 8 - smuutiretsepti.
Kuid ei pea detox - kuuri tegema, võib ka kord päevas ühe detox-smuuti juua, mis siis asendab ühte söögikorda. Mis mulle ei meeldinud, oli segu lõhn. Minu jaoks liiga värske :D

Lisaks sain ka Balance supertoidu segu. Balance on mu lemmik. Balance segu koostis: kanepi proteiinipulber, metsmustika pulber, aroonia pulber, astelpaju pulber, goji pulber, lukuma pulber, kibuvitsamarja pulber ja salvia hispanica pulber. Yummi. Balance on immuunsüsteemi tugevdav segu, Balance annab palju energiat, mis on tõesti tõsi. Ning aitab hoida loomulikku ilu. Mulle meeldib ka segu panna hommikupudru sisse.
Soovitan kõigil supertoidu segusid proovida. :)
Lisaks saab näha varsti uut videot - just smuutidest.


What's your opinion?

@Latest Instagrams