My EQUA

 Sain Sandrilt kingituseks selle imeilusa EQUA Mismatch pudeli. Kuna te kõik teate, et ma armastan igasuguseid klaaspudeleid siis jah, see on imeline kink mida mulle kinkida. Lisaks on mulle oluline, et pudel vett oleks koguaeg minuga kaasas. Seega viskasin ma KOHESELT oma plastpudelid ära ja nüüd on minuga kaasas EQUA klaaspudel. 
Natukene EQUAst ja nende missioonist. EQUA motoks on luua innovatsiooni, tootedisaini ja loovat mõtlemist läbi positiivse energia. Tootmine on organiseeritud säästva arengu põhimõttel, pidades silmas kasutaja tervist ning looduse rikkust. Pudelite tulust annetatakse 10% MTÜ'dele kes propageerivad tervislikku suhet looduse ja inimkonna vahel. 
 EQUA valmistab vinge disainiga klaaspudeleid kui ka bpa-vabu plastikpudeleid. Pudeleid on väga palju erineva huvitava disainiga, seega pudeli ost võib osutuda raskeks. Pudelid kannatavad nii külmavett kui ka sooja.  Korgil on kujutatud väikest veetilka, mis teeb pudeli armsaks ning lisaks on kork 100% lekkimiskindel. Ei pea kartma, et kotis on pudel pikali kukkunud ja hakkab vett läbi immitsema. (Mul on nii palju seda juhtunud teiste pudelitega).
Mina olen kohe kindlasti oma pudeliga rahul ja soovitan Teilegi EQUA pudeleid. 


What's your opinion?

@Latest Instagrams