Wishlist #1

Minu lemmik aastaaeg on käes - SÜGIS. Kindlasti on palju põhjuseid miks sügis mu lemmik on. Värvilised lehed, pimedad õhtud, küünalde süütamised, vihma krabin aknalaual ja neid põhjuseid on veel ja veel. Peale selle on mul ka kohe novembri alguses sünnipäev. 1.november tuleb see aasta väga eriline, sest kauaoodatud 18 tuleb külla! 
Soovid, soovid, soovid... 
Üks kõige suuremaid soove mida olen juba ligi 2.aastat soovinud on Fuji Instax Mini 8 Blue (LINK). Kes meist siis ei sooviks seda endale. Kuna ma olen väga suur fotograafia huviline siis on see aparaat vägagi tere tulnud ja vaadake ometi seda kujundust ja värvi!  ♥
Juba väiksena on mulle väga südamelähedane loom  rebane. Miks rebane, seda ma ei tea. Võibolla tema iseloomu ja välimuse tõttu. Apollos müüakse imearmsaid Öölooma unemaske ja loomulikult on see rebane! (LINK
Kui juba Apollo poele läks siis seal on ka müügil ülituusad Equa pudelid (LINK). Paljud mu tuttavad teavad, et mulle väga meeldivad erinevad pudelid ja topsid. Miski tõmbab ostma neid, eriti kui vinge kujundus ja vorm. Keep Cup on ka midagi eriti lahedat. Olen juba pikkaaega neil silmapeal hoidnud ja soov on ka endale saada see tore tops.(LINK)
Midagi meigi maastikult.  Urban Decay Naked 2 palett on kindlasti mida iga neiu sooviks saada kingituseks, nii ka mina.  
(LINK)
Real Techniques Duo-Fiber pintslid on mega armsad. Alati kui kaubamajja satun vaatan alati need pintslid üle. Mulle väga meeldib nende puhtus ja lihtsus, need oleksid minu teiste pintslite juures kui kirss tordil. (LINK)
Ja viimaseks midagi eriti põnevat. Zoella on tulnud välja oma lifestyle toodetega ja eriti jäi silma see imekaunis märkmik. Need toonid on ülimõnusad ja kerged. MEGA TUUS. (LINK)

Loodan, et ka teie kõik soovid täituvad!


What's your opinion?

@Latest Instagrams