Essence sügis/talv

 Sain mõni päev tagasi Essence tiimilt ühe armsa pakikese, mis sisaldas Essence sügis/talve tooteid. Hakkasin kohe katsetama ja proovima. Olen vägagi üllatunud, sest hinna ja kvaliteedi suhe on enam kui paigas. Essence tooted on väga taskukohase hinnaga, mis mind kõige rohkem imestama pani. Minu jaoks on veel suur pluss, et MITTE ÜHTEGI Essence toodet pole testitud loomade peal - seda on rõõm kuulda.
Aga asume asja kallale.  
 Alustame siis näost. 
Essence Camouflage jumestus- ja peitekreem. Kahtlesin, kas see üldse katab midagi kuid JAA. Väga-väga positiivne. Jäin tulemusega väga rahule. Tõesti, katab ülimalt hästi ja jätab kerge tunde. Lisaks jätab mõnusa mati jume. Mind üllatas see kooslus 2in1 - jumestus- ja peitekreem. Ma ei pidanudki oma arme peitma, sest toode kattis kõik iluvead ära. Tekstuur on suhteliselt vedel, mis on minu jaoks tähtis ja väga mõnus on näole kanda. Soovitan soojalt!
Järgmiseks Shape your face ehk kontuurimis palett. Kuidas ma armastan kontuurimist. Palett sisaldab matti päikesepuudrit, matti highlighterit ja sädelusega põsepuna. Kõige huvitavam osa oligi minu jaoks see, et ma pole kunagi kasutanud matti highlighterit ja sädelevat põsepuna. Kõik on nagu vastupidi, eks see vajab minu suhtes harjumist. Toonid jäävad väga huvitavad näol, eriti põsepuna.

Järgmiseks minu lemmik osa - huulepulgad. 
Essence tuli välja oma uute matt matt matt huulepulkadega. Minu lemmikuks osutus It's a statement huulepulk, mis on tume lilla (minu lemmik värv), ühtlasi ka kõige tumedam uutest matt matt matt huulepulkadest. Teiseks tooniks oli Natural kiss, mis on suhteliselt nude toon ja kõige heledam teistest huulepulkadest. Huulepulgad peavad väga kaua peal ja on tõesti väga matid. Huulepulgad ise on kreemjas tekstuuriga, mis teeb pealekandmise lihtsamaks. 
Viimaseks huulepulgaks on Matt matt matt longlasting huulepulk/läige (kuidas keegi seda kutsub) - Girl of today, tegu on ka uue tootega. Mulle väga meeldib huulepulga aplikaator. Huulepulk/läige on viiekordselt matistava efetiga. Tekstuur on kreemjas ja tagab velvetiselt mati tulemuse. Kõigi huulepulkade pluss on see, et huuled ei jää üldse kuivaks ja ei pragune. 
Huulepliiats - Soft Berry. Sobib hästi kokku It's a statement huulepulgaga. Huulepliiats on hõõrdumiskindel ja tugeva pigmendiga. Lisaks ka kauapüsiv. 
Vasakult - paremale. Huulepliiats Soft berry/Natural kiss/It's a statement/Girl of today
Kas olete varem Essence toodetega kokku puutunud? 

What's your opinion?

@Latest Instagrams