Maitseelamus Tartus

17.juulil jõudsin ma lõpuks Tartu ja kell 14.00 oodati meid Tähe tänava 21. majas, kus asub Eesti esimene cupcake kohvik.  Olime Sandriga väga elevil, sest ootasime seda päeva meeletult kaua, Tartu on üldse üks maagiline koht ja inimesed tänavatel on nii sõbralikud. 

Kui ma kohviku uksest sisse astusin, tekitas see kohvik kohe mulle wow- efekti. Nii armas, roosa ja nii kodune. Meid võeti väga armsalt vastu ja loomulikult asusime kohe uudistama neid imemaitsvaid tassikooke.

Nii raske oli valida. Lõpuks otsustasin proovida mustika tassikooki, sest mustikad on mu lemmikud ja see kook oli nii ahvatlev. Sander, aga valis kohupiima-vaarika tassikoogi. Mmmm. Koogid nägid tõsiselt armsad välja ja neid oli lausa patt süüa. Lisaks saab pärast koogi valimist endale valida meelepärase piimašokolaadist tehtud sildikese. How cute!   Riiulilt sai veel valida vanilje, kohvi, piimašokolaadi, banaani, ja soolakaramelli tassikoogi vahel. 
Kõrvale võtsime ka ühe latte ja kohvi. Ja loomulikult need nõud, kust einestasime ja jõime imemaitsvat kohvi, need olid kirss tordil. 
Lisaks tassikookidele, proovisime ka pulgakooke. Kui maitsev. Proovin ka ise varsti pulgakooke teha ja kindlasti ka muffineid.
Jäin oma valikutega rahule, kõik maitsesid väga hästi, Eriti hea combo oli mustika ja koore segu.

Soovitan kõigil sinna minna, tõeline maitseelamus. 
Kindlasti ei jää see minu viimaseks korraks. :)

What's your opinion?

@Latest Instagrams