NYX Baltics


20.mail käisin NYX tutvustusõhtul, mis toimus kultuurikatlas. Üritus oli väga-väga tore ja kohapeal tutvustati lähemalt NYX tooteid ja kuidas tooteid kasutada. Kohapeal sai ka endale tooteid osta ja ka mina sain päris ägedaid asju.


 Nagu paljud teavad siis NYX on ka varsti ametlikult Eestis ja see on mega vinge. NYX tooted on väga kvaliteetsed ja nende tooted on väga värvilised ja tugeva pigmendiga. Minu ostu sees on ka Ilublogijate kokkutulekult saadud huuleläige Vanilla cream pie ja primer, mis on tõsiselt hea toode, täidab poorid ja ühtlustab nahka. Minu kõige lemmikum toode on Highlight&contour pro palette. Esiteks on sellel nii head toonid, ja nahale jääb väga kerge. Teiseks selle hind oli meeletult odav. Kuna kontuurimine ja higlightimine on minu meigi tegemisel kõrgel kohal, siis läks see palett kohe kindlasti asja ette. 
Kotti sattusid ka kaks lip creami. Mõlemad tooted on matid ja lõhnavad niiii hästi. Transylvania on tumetume lilla ja see on mu lemmik, lisaks lõhnab ta nagu mustikas. Copenhagen on pisut heledam lilla rohkem veini punane ja sellel on natuke tagasihoidlikum lõhn. Ma isegi ei tea miks just lillad värvid. Kaks viimast toodet on Wonder stick ja Jumbo eye pencil. Ma tean, et mul on kontuurimis palett, aga milleks mul seda highlightimis ja kontuurimis pulka vaja on? Just selleks, et saaks täpsemaid jooni teha. :D I know i sound crazy.
Jumbo eye pencil on valges toonis ja kuna ma armastan silmanurka lisada pisut sära ja valget, siis see on just ideaalne toode. 
What's your opinion?

@Latest Instagrams