MAKEUP REMOVERS


Näohooldus on minu jaoks väga tähtis ja eriti tähtsat rolli mängib õige/õiged puhastusvahendid. Kuna minu nägu on väga tundlik olen ma väga valiv igasuguste toodete üle. Ka Ilublogijate kokkutulekult saime päris palju uusi näopuhastusvahendeid, mida hakkasin kohe katsetama. Nüüdseks olen kõik ära proovinud ja saan avaldada oma arvamust. 


Dr Irena Eris mitsellaarvesi on üks kõige paremaid näopuhastusvahendeid. Toode on õlivaba, väga kerge ja puhastab väga lihtsalt meigijäägid. Mitsellaarvesi parandab naha niiskustaset ja muudab pärast kasutus korda näo väga pehmeks ja siidiseks. Pakend.. pakend... Lihtsuses peitub võlu. Mina olen tootega väga rahul  ja on kindlasti üks parimaid. 


MOSSA Micellar Water. MOSSA bränd oli enne IBK minu  jaoks natukene võõras, nüüd olen targem. MOSSA bränd jäi mulle silma just pakendi pärast, ma olen ju teada tuntud pudelite koguja, mis on ilus, läheb kapi peale. 
MOSSA mitsellaarvesi on vaarikast ja sobib kõikidele nahatüüpidele. Näovesi eemaldab kergelt jumestuse, samaaegselt toniseerib ja niisutab. Toode on ka Iluteemant 2016.

  
Turbliss bioaktiivne rabatoonik. 100% puhas turbavesi. Toode puhastab, värskendab, elustab ja toniseerib nahka. Lisaks ahendab poore, korrigeerib jumet ja naha tekstuuri. Mina kasutan toonikut hommikuti, et end värskendada ja õhtuti, et tekitaks mõnusa ja puhta tunde. Meigi eemaldajana pole ma toonikut kasutanud, küll olen aga päeva jooksul meigi värskendamiseks peale kandnud. Väga hea toode!


Lirene Physio-Micellar Cleansing Gel. Puutun esimest korda kokku geeljas meigieemaldustootega ja olen väga rahul selle tulemusega. Näopuhastusgeel on seebivaba ja väga õrna koostisega, eemaldab ilusasti meigi. Geel saab kasutada kahel moel - pesugeelina (koos veega) või mitsellaartoonikuna (ilma veeta)
Mis on veel hea selle geeli juures on see, et ta ei jäta nägu kuivaks ja niisutab täielikult nahka. 


Nutra Effects mitsellaarvesi. Seda toodet olen ma päris palju kasutanud ja võin öelda, et tavaline mitsellaarvesi nagu ikka.. eemaldab meigi nagu vaja, aga minu jaoks polnud seda "vau" efekti. Ta jättis pärast pesu näo veidi kuivaks ja ebameeldivaks. Pluss oli see, et ma ei pea toodet palju panema, et nägu puhtaks saada, sest ta tõesti tegi kiirelt ja puhtalt töö ära. 


Nurme- Facial Cleansing Bar. Üks mõnusamaid meigieemaldus viise on pesta seebiga. Lihtne, kiire ja efektne. Mina tegin oma näo alguses mitsellaarveega puhtaks ja siis pesin seebiga üle. Tulemus jäi väga puhas ja siidine. Seep eemaldab nahalt mustuse ja meigijäägid. Lisaks niisutab ja taastab naha loomuliku mineraalainete sisalduse. 

Minu lemmikuks kujunes neist kõigist toodetest Dr Irena Eris mitsellaarvesi ja Nurme Facial Cleansing Bar.  

Osalen ka blogiauhindade jagamisel, minu poolt sa hääletada siin https://surveer.com/s/W94RS22J

What's your opinion?

@Latest Instagrams