Dr.Bronner`s magic soap


Dr. Bronner`si tooted on minu kätte jõudnud ja tahaksin ka teile neid natukene tutvustada. Olin paki pärast väga elevil ja kui pakk kohale jõudis asusin kohe neid katsetama. Dr. Bronner`si tooted on väga mitmekülgsed ja kohe kindlasti on nad igas majapidamises väga teretulnud. Mis mulle meeldib on see, et tooted on väga taskukohase hinnaga ja loomulikult need suurepärased lõhnad.
Pakenditel on näha erinevaid sertifikaate, mis siis näitavad, et tooteid pole testitud loomadel, tooted on orgaanilised jne.


Esimeseks tooteks on Peppermint Pure Castile Bar Soap. Seepi saab kasutada nii näo ja keha puhastamiseks. Samuti saad sa ka oma juukseid pesta. Kasutasin ka oma pintslite pesuks ja oma küüliku pesemiseks. Töötas väga hästi!
Seep on siis piparmündiekstraktiga, mis värskendab ja ergutab vereringet. Seep sobib nii rasusele kui ka kombineeritud nahale. Minu näole sobis väga hästi ja mulle meeldib, et seep läheb väga kergelt ja mõnusalt vahtu.


18-in-1 Hemp Almond Pure-Castile Soap. See seep on otseses mõttes magic seep. Ühte toodet saab kasutada 18 erineval viisil. Imeline näopuhastusvahend, dušigeel, šampoon, vannivaht, after-shave, deodorant. Sellega seebiga saab veel jalavanne teha, aknaid pesta, nõusid pesta, hammaste pesemiseks sobib ka ideaalselt. Uskumatu. Kõik ühes tootes. Loomulikut oli see nimekiri pikem, aga nimetasin mõned erinevad viisid, mis tekitasid mul tõelise "vau" efekti.

Orange Lavender For Hands & Body Organic Lotion. Orgaaniline kehapiim, mis on tehtud orgaanilistest õlidest (lavendel ja apelsin), mis niisutavad nahka ja teevad naha tõsiselt pehmeks. Kehapiima saab kasutada nii kehal kui ka näol. Lõhn on minu jaoks veidike tugev, apelsin on antud tootes domineeriv. Üldiselt mulle meeldib, niisutab väga hästi ja nahk on väga pehme.


"We are all brothers and sisters and we should take care of each other on Spaceship Earth!" - Dr. Emanuel Bronner

What's your opinion?

@Latest Instagrams