Sundari - lemon cleanser


Täna tutvustaksin teile minu jaoks midagi uut. Nädal tagasi saatis Sundari mulle proovida nende toodet. Räägiksin lähemalt Sundarist. 
Sundãri on India päritolu eksklusiivne puhtaimatest koostisainetest ja haruldastest eeterlikest õlidest valmistatud keha- ja näohooldustoodete ning spaahoolitsuste sari, mis ühendab iidsed Ajurveeda tervendamissüsteemi põhimõtted kaasaegse iluteadusega. Sundãri on osa teadlikust elustiilist, mis annab võimaluse tasakaalustada oma keha ja vaimu, sest Sundãri ja Ajurveeda üks olulisimaid põhimõtteid on, et väline ilu tuleneb eeskätt heast enesetundest ning sisemisest tasakaalust.
Sundãri eesmärgiks on pakkuda nahahooldustooteid ja –hoolitsusi, mis aitavad saavutada parima tervisliku nahaseisundi ning tasakaalustada meie keha ja vaimu lähtuvalt iga inimese personaalsest kehatüübist ja -vajadustest.
Ka mina pidin tegema läbi testi, mis määrab ära mis kehatüüp mul on. SIIN saate ka teie teha läbi testi, kus saate teada, mis kehatüüpi te olete. Mina sain kehatüübiks Kapha - Ta on loomult rahulik ning teeb alati läbimõeldud valikuid. Temas esinevad maa ja vee elemendid mis kokkusegades annavd tulemuseks hoopis kolmanda elemendi - savi. Nii mulle ka saadeti Kapha tüübile üks Sundari toode. 
Sidruniga puhastuskreem- Kergelt kooriva toimega puhastaja sisaldab adstringeeriva toimega sidruniekstrakti ning puhastavat pajukoore ekstrakti, mis toniseerib ja puhastab nahka sügavuti, ilma, et rikuks selle loomulikku pH taset. Toodet tuleks siis niiskete kätega, ringlevate liigutustega näole kanda, hiljem sooja veega loputada. Puhastuskreem eemaldab nahalt mustuse, taastab ja värskendab nahka. Muidugi ei saa mainimata jätta selle kreemi lõhna ja disaini. Mulle väga meeldib ja olen rahul, kuidas sa jätab näo puhtaks ja kergeks. 

What's your opinion?

@Latest Instagrams