Favourite lipsticks

Täna räägin pisut teile oma lemmikutest huulepulkadest. Kannan erksaid värve väga harva ja enamus huulepulkadest on mul nude tooni. Täna toon välja oma lemmikud toonid. 

Esimeseks huulepulgaks on AVON - Caramel Comfort. Pildi pealt näeb toon üpriski naljakas välja, aga tegelikult on ta selline kakao värvi ja väga hele. Huultel jääb ta hea läikega ja annab väga hea efekti. 

See huulepulk on juba minu blogis läbi käinud. MANHATTAN - Bite my lip, toonis 660. Toon sobib hästi nendele, kes armastavad matt huulevärve. Ta tõesti jätab väga kirsise mati tooni huultele. 

Kõigile tuttav Maybelline - BABY LIPS MINT CANDY. Soovitan seda inimestele, kes tahavad kerget läiget ja samas ka niisutust. 

BYS- Champagne Rain, on täielik nude toon, mis sulandub  huultele väga kergelt, toon tagab ka väikese helke, mis teeb tooni veelgi huvitavamaks. 

Essence - Get the look, on eriti kevadine ja roosa. Huultel jääb ta väga-väga heleroosa ja pisut matistav.


AVON - Ultra beauty on väga tagasihoidlik toon. Sobib igapäevaseks kandmiseks ja jätab väga daamiliku mulje.

Viimaseks on eriti punane Chanel huuleläikega. Kuna see on mul üpriski vana, siis ma ei oska öelda täpset tooni, kuna kõik on maha kulunud. Toon on väga tugev ja väga särane! 


What's your opinion?

@Latest Instagrams