Dream pure BB VS Dream fresh BB

esmaspäev, 21. märts 2016
Väga popiks on taas saanud jälle BB kreemid, aga paljud ei tea mis on nende tegelik eesmärk. BB kreemide tegelik eesmärk on selline, et sa ei pea pärast näopesu midagi muud kasutama. BB kreem on tooniv päevakreem ja nahahooldus ühes. Tänane postitus selgitab kahe BB kreemi erinevust.

Dream Pure BB cream ja Dream Fresh BB cream on Maybelline ühed kõige hitimad tooted ja ma ei tea inimest, kellel see puuduks meigikotist.
Dream Pure on mõeldud just rasusel nahale, mis vähendab poore. Ta vähendab ka iluvigu. Olen ise kasutanud seda toodet päris kaua ja alguses olin vaimustuses. Sobis minu nahaga ideaalselt, kuid varsti tundsin, et ta kuivatab mu nahka . Katvus on päris hea, aga kui näol on punetust, soovitan kaks kihti panna. 
Toode täidab ka naha 8 vajadust: varjab iluvead, aitab takistada vistrike teket, õlivaba, mitte rasvane, vähendab poore, annab nahale klaari jume, varjab punetused, niisutab ja silub ning sulandub naha enda tooniga. Ja lisaks on tal 2% salitsüülhapet.

Dream Fresh on vist minu väga suur lemmik. Ta sobib kuivale ja normaalsele nahale. Tal on ka sama 8 omadust nagu ka Pure kreemil. Dream Fresh on palju vedelam ja seda on väga hea kanda nahale, parima tulemuse saab pintsliga. Samuti jätab ta väga värske ja kerge tunde. 

Kumba eelistad sina?

 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar