JOICO Moisture Recovery + Tangle Angel

 Sain hiljuti ühe toreda kinkekoti kus sees olid imelised tooted.

JOICO Moisture Recovery intensiivselt toitev ja niisutav šampoon.Šampoon puhastab ja niisutab juukseid. Sisaldab Hydramine Sea Complex-i, Quadramine Complex-i ja Bio-Advanced Peptide Complex-i. Minule šampoon väga muljet ei avaldanud, tegi juuksed pigem kuivaks, kui niisutas.

JOICO Moisture Recovery intensiivselt toitev ja niisutav palsam. Palsam hooldab, harutab pusad ja niisutab juukseid. Palsam on tõesti super hea. Juuksed jäävad nii puhtad ja on hea ja lihtne kammida, erinevalt teiste palsamitega jäävad juustesse väikesed  pusad ja on ebamugav kammida.

JOICO Moisture Recovery Treatment Balm. Intensiivselt niisutav mask. Mask silub, pehmendab ja taastab niiskustaseme. Mask on nendest kolmest tootest mu lemmik, see teeb juuksed imeilusaks ja väga pehmeks.


Tangle Angel kamm on väga-väga super. Ainult kiidan. Esiteks on muidugi märkimisväärne kammi disain. Kamm ise on antibakteriaalne, kuumakindel, veekindel. Kamm eemaldab juustest pusad ülikergelt ja juuksed jäävad siledaks ja väga pehmeks. Tõesti midagi imelist! 

What's your opinion?

@Latest Instagrams